Bruttó bér: 200 Ft / hó
Helység: Székesfehérvár
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Cseles Kelepce

Szabadulós játék levezetéséhez keresünk megbízható, önálló munkavégzésre képes, dolgozni tudó és akaró munkatársat.

Munka jellemzői:
- helye: Székesfehérvár, Zichy liget
- rugalmas munkaidő beosztás (max. 120 óra/hó)
- bér: 170.000Ft + jutalék
- munkavégzés hétvégén is
- teljes munkaidő
- emberekkel kell kommunikálni
- játékosok fogadása, tájékoztatása, irányítása

Feltételek:
- székesfehérvári lakhely
- minimum érettségi
- alapfokú számítógépes ismeret

Elvárások:
- megbízhatóság
- nagyfokú önállóság és felelősségteljes munkavégzés
- pontosság, precizitás
- problémamegoldó képesség
- kreativitás
- jó kommunikációs készség
- alkalmazkodóképesség
- kedves és udvarias létezés :)
- angol és/vagy német nyelvtudás előny, de nem feltétel (Nem a nyelvvizsga a fontos, hanem a nyelv magabiztos használata.)

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a jatekmester@cseleskelepce.hu email címen!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel