Egyedi ajánlat! Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Kecskemét
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Műszakvezető
Cégnév: Chicken-Food Kft

Kecskeméten a Chicken-Food Kft Baromfifeldolgozó üzemébe 3 műszakos munkarendbe, műszakvezetőt keres. Inkább férfi jelentekését várjuk, mert nem csak a műszakot kell irányítani, hanem az árukiadást is elvégezni, mely során a húsos ládákat a hűtőkből ki kell húzni. Agilis, kreatív munkatársat keresünk, aki nem csak a számítógéphez ért számlák készítése miatt, de tud embereket irányítani, önállóan döntést hozni a termelés során, át tud látni egy összetett feladatot. Szükséges minimum B kategóriás jogosítvány. Ez nem egy irodai munka, annál sokkal szélesebb körű feladatokat kell elvégezni. Mi hosszú távra keresünk műszakvezetőt. Jelentkezés a chicken@microsystem.hu email címre fényképes szakmai önéletrajzzal. Az önéletrajz megérkezése után történik meg a személyes elbeszélgetés, fizetés pontos meghatározása. Tisztelettel várjuk jelentkezését. Héjjas János ügyvezető, tulajdonos.
Feladás dátuma: július 14. 09:40.

Kapcsolatfelvétel