Belföldi gépjárművezető / kamionsofőr állás

Feladás dátuma:

ma, 13:43
Üzleti felhasználó

nem igényel

Cégnév:
BI-KA Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Gépjárművezető

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Csatlakozz a BI-KA csapatához gépjárművezető pozícióba!

Több mint 30 éves szakmai múlttal rendelkező, stabil hátterű és megbízható, flottáját folyamatosan bővítő vállalat, a BI-KA Logisztika Kft., CE jogosítvánnyal rendelkező gépjárművezető munkatársakat keres Kecskemét telephelyi kiindulással nemzetközi és belföldi viszonylatokra.

Ami Nálunk biztosított Számodra:
- Elérhető fizetés belföldi és rövid nemzetközi projektek esetén: nettó 550.000 Ft 750.000 Ft
- Elérhető fizetés nemzetközi projektek esetén: 750.000 Ft-950.000 Ft
- Munka típusa: Nemzetközi és belföldi sofőrállás, jellemzően Fix körfuvarok Németország irányába

Azért érdemes nálunk dolgoznod, mert:
- a fix napidíjon felül km bónuszban is részesítünk
- az 1. ledolgozott éved után törzsgárda bónuszt biztosítunk
- térítjük a munkába járás költségét
- minden hónap 10-ig elutaljuk a fizetést
- megegyezés szerinti, választható munkarendet biztosítunk
- modern Scania, Mercedes, DAF, MAN gépjárművekből álló flottával rendelkezünk

Mire van szükséged a jelentkezéshez?
- PÁV III. igazolásra
- GKI igazolványra
- Digitális gépjárművezető kártyára
- előny, ha rendelkezel 40 tonnás tapasztalattal

Hogyan jelentkezhetsz?
Telefon:
Mail:

Jelentkezz és légy tagja dinamikusan fejlődő csapatunknak!

Hirdetés azonosító: 150939609

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!