Bruttó bér: 1 000 Ft / óra
Országos
Helység: Kecskemét
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Bolti eladó
Cégnév: Chicken-Food Kft

Bolti eladókat keresünk szeptemberi kezdéssel a Budapest Vámház körúti Vásárcsarnokban nyíló, Chicken-Food Kft által működtetett baromfi mintaboltunkba. Szakképzett és képesítés nélküli eladókat keresünk, akik valóban szeretnek a kereskedelem ezen területén dolgozni. Kecskeméten saját baromfi feldolgozó üzemünk van és itt a vásárcsarnokban lenne a 7. mintaboltunk, melyet szeptember hónapban szeretnénk megnyitni. Naponta több eladó lenne egy időben. Nyitvatartás hétfőtől péntekig 06.00-18.00 óra, szombat 06.00-15.00 óra. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal kérjük a chicken@microsystem.hu email címre. Amikor több jelentkező van, felmegyünk a csarnokba és ott történik egy személyes elbeszélgetés, ismerkedés. Hosszú távra keressük munkatársainkat napi 8 órás állandó bejelentéssel. Bérezésről csak azután írunk, ha beérkezett a jelentkezésük, de igyekszünk az átlagnál magasabb juttatást biztosítani. Köszönettel és tisztelettel várva jelentkezését: Héjjas János ügyvezető, tulajdonos

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel