Bruttó bér: 168  Ft Bruttó bér: 142  Ft Bruttó bér: 280  Ft Bruttó bér: 160  Ft Bruttó bér: 166  Ft Bruttó bér: 150  Ft Bruttó bér: 142  Ft Bruttó bér: 158  Ft Bruttó bér: 160  Ft Bruttó bér: 150  Ft

Tulajdonságok

Országos
Helység: Kecskemét
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Hegesztő

Egyedi gépgyártással foglalkozó cég keres hegesztőket Kecskemétre, kiemelt bérezéssel hosszútávra.

Jelentkezni a 0630/1808888-as telefonszámon lehet.

Amit kínálunk:
- 3 műszak
- hosszútávú stabil munkahely
- bejelentett munka
- 50 km-es vonzáskörzetbe útiköltség támogatás vagy szállás biztosítása

Amit kérünk:
- józan életmód
- megbízhatóság
- szakmai tapasztalat

Várjuk jelentkezését.
Feladás dátuma: szeptember 25. 11:41.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel