Építésvezető

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Jász-Nagykun-Szolnok, Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
egyetem/főiskola

Cégnév:
Hírös Mester Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Építőipari vezető

A kecskeméti Hírös Mester Kft. országszerte végez mélyépítési, gépészeti kivitelezési projekteket, melyek megvalósítására, koordinálására és összehangolására keres Építésvezető munkatársat.

Főbb Feladatok:
- kivitelezés helyszíni irányítása: teljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a munkaterületen
- projektcsapat munkájának irányítása, munkavégzés folyamatos ellenőrzése
- szakipari alvállalkozó csapatok szakmai irányítása, szerelési feladatok ellenőrzése
- minőségi és műszaki előírásoknak, hatályos jogszabályoknak, vonatkozó szabványoknak és technológiai utasításoknak való megfelelőség betartása, betartatása
- kiviteli ütemtervek készítése, építési naplók naprakész vezetése, kapcsolódó dokumentációk összeállítása, adminisztratív feladatok ellátása, anyagigények folyamatos nyomon követése, anyagrendelések kezelése
- alvállalkozókkal, beszállítókkal, műszaki ellenőrökkel való kapcsolattartás, a Társaság képviselete megrendelői egyeztetéseken

Elvárások:
- építőipari szakirányú felsőfokú végzettség, mélyépítési vagy vízépítési területen
- kamarai névjegyzékben szereplés Felelős műszaki vezetőként MV-VZ szakirányban
- közmű-, mélyépítésben szerzett releváns tapasztalat
- műszaki előkészítői tapasztalat
- projektvezetői tapasztalat
- minimum 3 év szakirányú tapasztalat
- stabil, felhasználói szintű szoftver ismeret MS Office és internetes alkalmazásokban
- jó szervezőkészség, problémamegoldó képesség
- utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány

AMIT Kínálunk:
- 23 éves múlttal rendelkező, stabil munkahely
- változatos, szakmai kihívásokat jelentő feladatok
- rugalmas munkavégzési lehetőség
- munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (mobiltelefon, gépjármű, irodai munkaállomás)
- motivált, jól együttműködő csapat
- versenyképes fizetés, Cafeteria

Munkavégzés Helye:
Országosan

Fényképes önéletrajzot a címre várjuk.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145995415

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Hírös Mester Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód