Tulajdonságok

Helység: Kiskunfélegyháza
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: House36

Leírás

Ne a lehetőségeket keresd, hanem az esélyt vedd észre!

Az ingatlanpiac újra régi fényében tündököl! Tanuld meg a szakmát a legjobbaktól, legyél sikereink részese!

Ha nem ismernek el a munkahelyeden sem anyagilag sem erkölcsileg

Ha szeretnéd megvalósítani az álmaid
Ha Te oszthatnád be az idődet
Ha valami többre vágysz
Akkor dönts okosan! Vedd át az irányítást az életed felett.

House36 kecskeméti fiókja álláspályázatot hirdet Ingatlanértékesítő munkakörbe.

Amit kérünk:

- ambiciózus szemlélet
- kiváló kommunikációs képesség
- csapatszellem
- saját személyautó
- amit kínálunk:
- fix juttatások
- eredmény orientált kimagasló jutalék
- bónusz program
- költség hozzájárulás
- ingyenes kecskeméti képzés
- mentor program
- stabil infrastruktúra

Fényképpel ellátott önéletrajzot az alábbi email címre kérjük:

attila.fenyvesi@h36.hu
Feladás dátuma: november 28. 11:22.

Kapcsolatfelvétel