Tulajdonságok

Helység: Kiskunfélegyháza
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: House36

Leírás

Ne a lehetőségeket keresd, hanem az esélyt vedd észre!

Az ingatlanpiac újra régi fényében tündököl! Tanuld meg a szakmát a legjobbaktól, legyél sikereink részese!

Ha nem ismernek el a munkahelyeden sem anyagilag sem erkölcsileg

Ha szeretnéd megvalósítani az álmaid
Ha Te oszthatnád be az idődet
Ha valami többre vágysz
Akkor dönts okosan 2017-ben, vedd át az irányítást az életed felett.

House36 kecskeméti fiókja álláspályázatot hirdet Ingatlanértékesítő munkakörbe.

Amit kérünk:
- Ambiciózus szemlélet
- Kiváló kommunikációs képesség
- Csapatszellem
- Saját személyautó
- Amit kínálunk:
- Fix juttatások
- Eredmény orientált kimagasló jutalék
- Bónusz program
- Költség hozzájárulás
- Ingyenes kecskeméti képzés
- Mentor program
- Stabil infrastruktúra

Fényképpel ellátott önéletrajzot az alábbi email címre kérjük:

attila.fenyvesi@h36.hu
Feladás dátuma: október 13. 11:33.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel