Tulajdonságok

Országos
Helység: Kecskemét
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Mercedes - Benz Manufacturing Hungary Kft

Leírás

Kamatoztasd szakmai tudásod a Mercedes-Benznél!

Stabil munkahely, szakmai fejlődés és versenyképes jövedelem: ezt biztosítja neked a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
Csatlakozz a folyamatosan bővülő kecskeméti csapatunkhoz és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóink gyártásához!

Feladatok:
Lakkozott karosszériaelemek csiszolása és polírozása
Munkadarabok és munkaeszközök előkészítése
Üregvédelmi feladatok végrehajtása, viasz felvitele, fúvókák kicserélése az utasításoknak megfelelően
Utómunkamódszer kiválasztása a hiba fajtájától függően
A karosszérián felmerülő hibák felismerése, rögzítése és dokumentálása számítógépes rendszerben
A munkatárs által használt szerszámok, eszközök karbantartása, tisztítása
Részvétel a folyamatok javításában, optimalizálásában

Elvárások:
Befejezett szakmunkás végzettség
Hibátlan térlátás, koncentrációs képesség
Hajlandóság többműszakos munkarend szerinti munkavégzésre
Hajlandóság az egyes munkaállomások és a hozzájuk tartozó munkafolyamatok közötti cserére
Jó kézügyesség, precíz és felelősségteljes munkavégzés, minőség iránti elkötelezettség
Csapatszellem, rugalmasság és képesség önálló munkavégzésre

Kollégáink szakértelmét versenyképes juttatással és alapbéren felüli csomaggal (mint pl. cafeteria, dolgozói biztosítás, étkezési hozzájárulás, letelepedési támogatás, 13. havi fizetés, sportolási lehetőségek) díjazzuk. Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk.

Örömmel fogadjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a toborzas@daimler.com E-Mail címre.

Karrier - Hotline: 06 80 20 50 87 (ingyenesen elérhető munkanapokon 8.00 - 16.00 között)

Munkavégzés helye:
6000 Kecskemét, Mercedes út 1.
Feladás dátuma: június 11. 14:55.

Kapcsolatfelvétel