(Hirdetés azonosító: 82433296) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 269 500  Ft / hó Bruttó bér: 350 000  Ft / hó Bruttó bér: 259 000  Ft / hó Bruttó bér: 294 000  Ft / hó Bruttó bér: 280 000  Ft / hó Bruttó bér: 269 500  Ft / hó Bruttó bér: 283 500  Ft / hó Bruttó bér: 245 000  Ft / hó Bruttó bér: 252 000  Ft / hó Bruttó bér: 248 500  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Kecskemét
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Teherszállító, Sofőr
Cégnév: Chicken-Food Kft

Chicken-Food Kft kecskeméti baromfi feldolgozó üzemébe gépkocsivezetőt keresünk B,C kategóriában. Maximum 7,5 tonnás hűtőautót kell vezetni, a baromfihúst teríteni országon belül, de ezek nem nagy távolságú körök. Korra reggeli, vagy hajnali kezdés. Munka befejezése délelőtt, vagy késői kezdés esetén délután. Bérezést megegyezés alapján, de minimum nettó 200.000 forint a kezdés. A gépkocsivezető egyedül dolgozik, nincs kísérője a járműben. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a chicken@microsystem.hu email címen lehet. A megküldött önéletrajzot követően személyes egyeztetés történik a részletes tájékoztatás végett. Hosszú távra keresünk munkatársat.
Feladás dátuma: augusztus 21. 15:32.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel