(Hirdetés azonosító: 84594031) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Kecskemét
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás
Cégnév: Design Hulladékgazdálkodási Kft

Piacvezető cégünk 1990 óta van jelen a hazai veszélyes hulladékgazdálkodási piacon. Kecskeméti telephelyünk közel 45.000 tonna hulladék forgalmát és kezelését bonyolítja, ahova hulladékgazdálkodási ismeretekkel rendelkező Hulladék előkezelőket keresünk határozatlan időtartamú munkavégzésre.

Feladatok:
Hulladékok előkészítése a telepvezetés utasítása szerint.
Hulladékok csoportosítása, válogatása utasítások alapján.
A telephelyi rend fenntartása, és fenntartatása.
A targoncás személyzet kiszolgálása.

Elvárások:
Minimum iskolai végzettség: 8 általános.
Precizitás, hatékonyság és jó alkalmazkodó képesség jellemzi.
Igényes saját és mások munkájára.
Terhelhetőség, és jó fizikum.
Férfiak jelentkezését várjuk.

Előny:
Hasonló területen szerzett munka tapasztal.
Hulladékkezelési ismeretek.

Amit kínálunk:
Alkalmazotti jogviszony egy nagy múltú cég tagjaként.
Lakhatási támogatás vidéki munkavállalóknak (kollégiumi rendszerben való elhelyezés)
Bejárási költségtámogatás: Távolsági buszbérlet 100%-ban, személygépkocsival 15Ft/km.

Foglalkoztató neve: Design Termelő, Szolgáltató, Kereskedelmi Kft.
Foglalkoztató címe: 6000 Kecskemét, Ipar utca 6

Jelentkezni lehet email-en, fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével a juhaszmiklos@designkft.hu címre.

Kérjük, a jelentkezés leadásakor a bérigényt megjelölni szíveskedjenek!
Feladás dátuma: november 8. 14:03.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel