Tulajdonságok

Helység: Kecskemét
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Prato Verde Kft

Leírás

Feladatok:

Gyártási és összeszerelési folyamatok elvégzése a minőségi követelmények betartásával
Elvárások:

precíz és pontos munkavégzés
Jó problémamegoldó képesség
2 és 3 műszak vállalása ( első hónap 1 műszak, mentori program keretében )
Álló munkabírás
Terhelhetőség
Amit kínálunk:

Bruttó 220.000 ft ( 3 hónap próbaidő után bruttó 250.000 -280.000 ft)
( 168 órával számolva + 2 nap hétvégi túlóra: br. 250.000 (ez tartalmazza a cafeteriat és a műszakpótlék korrekciót)

Versenyképes juttatási csomag
Fiatalos csapat
Előrelépési lehetőség
Ingyenes szállás biztosítása
Hetente előleg kérési lehetőség
Havi egyszeri hazautazás 100%-ban térítve
Túlóra lehetőség
Helyi bérlet támogatása 100%-ban

Munkavégzés helye: Kecskemét

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

0620-941-5141 vagy 0670/426-5280

pratomunka@freemail.hu
Feladás dátuma: május 18. 12:37.

Kapcsolatfelvétel