Tulajdonságok

Helység: Kecskemét
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Magyarország
Munkakör megnevezése: Villanyszerelő
Cégnév: Global-Hand Kft

Budapesti vállalkozásunk Kecskeméti munkavégzésre villanyszerelő munkatársat keres

Feladatai:
a villamos rendszerek, valamint a karbantartott ingatlan napi rendszerességgel történő ellenőrzése, üzemeltetése, karbantartása, szükség esetén javítása,
részvétel az épületet ellátó rendszerek illetve karbantartási, üzemeltetési folyamatok fejlesztésében,
aktív részvétel a munkavégzés során felmerülő problémák megoldásában

Elvárások:
villanyszerelői szakirányú végzettség,
3-5 év szakmájában eltöltött gyakorlat,
B kategóriás jogosítvány,
önálló, rugalmas munkavégzés,-
csapat szellem.

Előny:
villanyszerelői, karbantartási munkakörben illetve épületüzemeltetésben, vállalkozásnál szerzett tapasztalat.

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várunk:
allas@global-hand.hu
Feladás dátuma: január 16. 13:53.

Kapcsolatfelvétel