Kereskedelmi adminisztrátor - mázsás (Bácsalmás)

Feladás dátuma:

ápr 18., 15:02

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
TRIGO Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Ügyintéző

A Trigo Kft. Magyarország meghatározó terménykereskedelmi vállalata bácsalmási telephelyére

kereskedelmi adminisztrátor - mázsás munkatársat keres

Főbb feladatok:
- A vállalat területi képviselő által kötött inputanyag értékesítések, illetve termény felvásárlási ügyletek teljes körű adminisztrációja a saját vállalatirányítási rendszerben
- A termény és inputanyag forgalom rögzítése a vállalatirányítási rendszerben, valamint az ehhez tartozó teljes körű adminisztráció
- Kapcsolattartás a hozzá tartozó értékesítő kollégákkal, a központban dolgozó kollégákkal, logisztikával, beszállítókkal
- Kapcsolattartás a vállalat partnereivel, a partneradatok kezelése, karbantartása
- Tehergépjárművek be- és kiengedése a telephelyre és telephelyről, a mázsán keresztül
- Termény súlyok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
- Termény mintavételezés szúrócsappal
- Terményminták vizsgálata, elcsomagolása, raktározása
- Szállítólevél nyomatása és aláíratása a sofőrrel
- Mázsaház rendjének folyamatos fenntartása, a mázsaház és környékének tisztántartása, takarítása
- Különböző jelentések, beszámolók készítése, egyéb a felettes vezetője által delegált adminisztratív jellegű feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Középfokú végzettség
- Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Outlook)
- Magabiztos kommunikációs és jó kapcsolatteremtő készség
- Konstruktív, nyitott személyiség
- Dinamikus, határozott, meggyőző fellépés, sikerorientált hozzáállás
- Önálló, proaktív, konstruktív munkavégzés
- Precizitás, jó problémamegoldó képesség
- Értékesítési, ügyfélközpontú szemlélet

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatás
- Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, magyar tulajdonú nagyvállalatnál

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
- Bácsalmás

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a e-mail címen, telefonon a -es számon, illetve személyesen a Trigo Kft. bácsalmási telephelyén a telepvezetőnél lehet.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147161691

Jófogás alkamazás QR kód