(Hirdetés azonosító: 88229488) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Kecskemét
Kategória: Környezet / mezőgazdaság
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Kertész
Cégnév: Bács-Zöldért Zrt

Zöldség, gyümölcs kereskedelemmel foglalkozó cég, gyümölcstermesztési ágazatba, azonnali belépéssel, munkatapasztalattal rendelkező kertész munkatársat keres.
Feladata: gyümölcsültetvényekkel kapcsolatos szakmai munkák ellátása, költséghatékony termelés biztosítása, fizikai dolgozók irányítása, illetve az általuk elvégzett feladatok napi szintű ellenőrzése, teljesítményük nyilvántartása, igazolása.
Bérezés egyedi megállapodás szerint.
Igény esetén, térítésmentes szállást biztosítunk.
Feladás dátuma: január 30. 11:13.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel