Tulajdonságok

Helység: Baja
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói/szerződéses
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Tanácsadó
Cégnév: SR Ingatlan Kft

Az SR Ingatlan Kft az Otthon Centrum Kft franchise partnereként az ország legnagyobb ingatlanközvetítő hálózatának tagja. Az OC brand megbízható, jól szabályozott kereteket biztosít az ingatlanközvetítő tevékenység folytatásához. Az alaptevékenységen túlmenően több pénzügyi szolgáltatói tevékenységgel is foglalkozunk, pl: lakás- és szabadfelhasználású jelzáloghitelek, személyi kölcsönök, lakástakarék pénztárak, vagyon- és személybiztosítások forgalmazásával. Fiatalos, vidám,dinamikus csapatunk tagjai évtizedes szakmai tapasztalattal segítik az újonnan csatlakozók beilleszkedését, hogy minél előbb elérjék kitűzött céljaikat.
Feladás dátuma: július 5. 13:06.

Kapcsolatfelvétel