Tulajdonságok

Országos
Helység: Kecskemét
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Mercedes - Benz Manufacturing Hungary Kft

Leírás

Várunk a kecskeméti Mercedes-Benz gyárba!
Hosszú távú, biztos munkalehetőség modern gyári környezetben.

Feladatok:

A karosszéria ellenőrzése szemrevételezéssel, hibák és minőségi hiányosságok felismerése
Csapok utólagos felhegesztése
Ajtók, motorházfedél, csomagtérajtó cseréje és a hézagméretek megfelelő beállítása
Munkadarabok és alapanyagok előkészítése illetve biztosítása
Lemezek előkészítése, elrendezése

Elvárások:

Karosszérialakatos végzettség és releváns szakmai tapasztalat előny
Csapatszellem, jó kapcsolatteremtő képesség, mobilitás és rugalmasság
Többműszakos munkarend vállalása

Bérezés:

Átlagos havi kezdő bruttó bér három műszakos pótlékkal, jelenléti bónusszal együtt: 245.550 Ft,
amely betanulás után akár 282.000 Ft.

További juttatások:

Cafeteria (éves bruttó keretösszeg: 340.000 Ft)
Éves kollektív célprémium (bruttó 300.000 Ft)
Kedvezményes étkezési lehetőség (leves + főétel: 400 Ft)
Havi bónuszok
13. havi juttatás
Munkába járás költségeinek támogatása
Letelepedési támogatás
Élet- és balesetbiztosítás
Kibővített egészségügyi szolgáltatások
Ingyenes sportolási lehetőség
Dolgozói kedvezmények

Örömmel fogadjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a toborzas@daimler.com e-mailcímre.
Karrier - Hotline: 06 80 20 50 87 (ingyenesen elérhető munkanapokon 8.00 - 16.00 között)
Munkavégzés helye:
6000 Kecskemét, Mercedes út 1.
Feladás dátuma: június 11. 14:57.

Kapcsolatfelvétel