Lonbau Kft villanyszerelőt keres azonnali kezdéssel

Feladás dátuma:

ápr 4., 15:20

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Lonbau Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Villanyszerelő

Szeretnél egy profi, villanyszereléssel foglalkozó csapat tagja lenni egy családias dinamikusan fejlődő modern cégnél dolgozni? Olyan embert keresünk aki nem csak remek szakember de képes egy csapatban együttműködni és közösen dolgozni. Cégünk új kollégákat keres villanyszerelő és segédmunkás pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:
-Pontosan, precízen elvégezni a tervben meghatározott villanyszerelési munkákat az alapszereléstől a beüzemelésig. -Betartani a projekt irányító utasításait, szerelést követően rend rakás.
-Munkavédelmi szabályok betartása.
- Épületetekben villamos hálózat kivitelezése terv alapján.
-Meglévő tervek alapján a villanyszerelési munka részeinek kivitelezése, kisebb csapatok irányítása, koordinálása a helyszínen
-A villanyszerelési kivitelezés során felmerülő problémák kezelése, az előírt tervek megvalósulásának és minőségi kivitelezés biztosítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Megbízhatóság, precizitás
-Önálló munkavégzés
-B-kategóriás jogosítvány előnyt jelent
-Lojalitás a cég felé

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat. B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:
-Versenyképes jövedelem.
-Stabil biztos lábakon álló munkahely.
-Próbaidő után munkaruha.

Ha úgy érzed, hogy az állást neked találták ki, kérünk ne habozz, jelentkezz telefonon!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146830636

Jófogás alkamazás QR kód