Tulajdonságok

Országos
Helység: Jakabszállás
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Sofőr
Cégnév: Farkas Cargo KFT

Leírás

Minden második hétvégén otthon Minimum !!
480000ft. kezdőfizu.
Kamionsofőröket felveszek magyar-német fuvarfeladatokra.
Egy pár négykezes tapasztalt sofőrpárt is alkalmazunk.
Nem uniózunk!!
Minden héten magyarországon vagyunk.
választható vontatók : volvo, man, daf, kizárólag ponyvás póttal.
Ha kell szállásban is segítünk.
c,e jogosítvány alkalmazási feltétel.
Elsősorban Kecskemét,és 80 km es vonzáskörzetéből várunk jelentkezőket, de dolgozni akaró emberek jelentkezését bárhonnan szívesen vesszük.
Most belföldre is keresünk 2 fő hetelős munkatársat (előhúzni).
sofortkeresunk001@gmail.com ra írj egy önéletrajzot,vagy a
06-30-779-88-82 telefonszámon várjuk jelentkezésed.
Csodálatos-szép napot kívánok!!
Feladás dátuma: május 11. 07:30.

Kapcsolatfelvétel