Munkatársat keresünk raktári, műhelymunkára

Bruttó bér:

526 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Egyéb fizikai munkás

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Magyar tulajdonú vállalkozás gépkezelő, raktár, műhely munkában jártas munkatársat keres.

Főbb feladatok közé tartozik:

- szerszámgépek kezelése
- beérkező, kimenő raktári áruk kezelése
- szerelési, karbantartási feladatok elvégzése
- betanított fizikai munka

Elvárások

A kollégák, tudjanak rá számítani, tanulási hajlandóság. Természetesen vannak más elvárások is, de jelenleg ezek a legkiemeltebbek.

Előnyt jelent

Korábbi munkahely, raktározási, "TMK" tapasztalat.
Amit kínálunk

- Bér: Havonta Bruttó 526.000 (Nettó 350.000) Forint.

- A cég vezetése Magyar tulajdonosi körrel rendelkezik

- A létszám körülbelül 40 fő, különböző helyiségekben, nem egy csarnokban.

- Az eseti túlórák havonta vannak elszámolva, mely a meghirdetett béren felül jár.

- Nincs munkaerő közvetítő cég,

-A munka megtekintése után, ha mind a kettő fél úgy gondolja, "Napi bejelentéssel" lehetőség van kipróbálni a munkát. Ez az időszak 4-6 hét, aminek a célja, hogy kiderüljön a felek számára, hogy a munkavállaló és a cég érdekei megegyeznek. Kérem ennek tudatában jelentkezzenek.

Amennyiben ez bekövetkezik, munkatársunkat teljes munkaidős határozatlan idejű szerződéssel vesszük fel.

Munkavégzés helye: Kecskemét (táblán belül)

Munkarend:
-Hétfőtől-Péntekig, eseti túlórák szombaton

1 műszak

A fent említett jövedelmen kívül cafetariat nem tudunk biztosítani.
Fényképes önéletrajzot kérünk a megadott e-mail címre:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147679069

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 70 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!