Tulajdonságok

Helység: Eger
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Éttermi dolgozó
Cégnév: Nordfish Kft

Éttermi dolgozó és műszakvezető helyettes munkalehetőség Egerben

Szeretnél egy nemzetközileg elismert, prémium kategóriás étteremben dolgozni?
Szeretnél többet tudni a kiváló minőségű termékeinkről és ételeinkről? Most tied a lehetőség!
Újonnan nyíló egri éttermünkbe keresünk megbízható, ügyes, célorientált munkatársakat éttermi dolgozói, éttermi konyhai dolgozói és vezető helyettesi pozícióba az Agria parkon belül.
Amit kínálunk:
Segítőkész csapat
Fejlődési lehetőségek
Betanulási lehetőség budapesti helyszínen elszállásolással, félpanzióval, tréninggel egybekötve magas minőségű halételek elkészítésére
Teljes munkaidő
Versenyképes fizetés
Étkezési hozzájárulás

Amit elvárunk:
Precíz, önálló, pontos munkavégzés
Pozitív hozzáállás
Megbízható, tanulékony személyiség
Minimum szakmunkás vagy érettségi bizonyítvány
Angol és/vagy németnyelv ismerete előny

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed keress minket bátran, fényképes önéletrajzodat várjuk az allas@nordsee.hu e-mail címre fizetési igény megjelöléssel tárgy rovatban feltüntetve Agria park.

Hivatásra Fel!
Feladás dátuma: július 5. 12:19.

Térkép

Cím: Heves
Eger

Kapcsolatfelvétel