Kiemelt!
Céges
Feladás dátuma: szeptember 16. 19:15. Hirdetés kezelése »
Helység: Kecskemét
Kategória: IT / telekommunikáció
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Programozó, Fejlesztő
Cégnév: AXEL Professional Softwares Kft

Startup jellegű, nemzetközi piacon bevezetés alatt álló, data exploration appunk fejlesztéséhez keresünk PHP-ban jártas fejlesztő kollégát Kecskemétre.

Amit kínálunk:
- Nemzetközi piacon lévő szoftver fejlesztését
- Támogatjuk az egyéni és szakmai fejlődést, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
- Legmodernebb technológiákkal felszerelt környezetben való munkavégzést
- Bevezetést az utóbbi évek legérdekesebb területébe, a data science-be
- Inspiráló szakmai légkört, brainstorming-okat
- Véleményedre nyitott vezetőséget
- Fiatal, dinamikus csapatot
- Stabil vállalati hátteret
- Mindenhez közel lévő, belvárosi erkélyes irodát
- Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt
- Versenyképes fizetést
- Végtelen kávét

Elvárások:
- Kimagasló tudás PHP, Javascript, CSS, HTML, SQL nyelvek területén
- Legalább középszintű angol nyelvtudás
- Érdekeljen a data science és a legújabb technológiák
- A programozás számodra ne csak munka legyen
- Rendelkezz referencia munkákkal
- Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:
- Ha egyéb programozási nyelveket is ismersz (R, Python)
- Frontend Angular2, Reactjs, Vuejs, Emberjs, Backbonejs ismerete
- Backend PHP7 (Laravel, Symfony), Nodejs (Express, Koa) ismerete
- UI/UX Less, Sass, Flexbox, CSS3 animációk ismerete
- Infrastrukturális ismeretek Docker, AWS, Linux, Nginx
- Ha több, mint 2 éves szakmai tapasztalatod van
- Felsőfokú végzettség

Rólunk:
- Vállalatunk, az Axel Professional Softwares Kft. a magyar IT szektor kimagasló dinamikával fejlődő többszörös Magyarbrands díjas cége.
- A szoftverfejlesztési és technológiai divíziónk által fejlesztett és forgalmazott szoftverek Magyarország egyik legnépszerűbb termékcsaládja.
- Fejlesztés alatt álló adatelemző szoftverünkkel olyan változást hozunk a vállalatok életébe, amelyről eddig nem is álmodtak.
Szeretnél szakmailag fejlődni, új nyelveket és megoldásokat tanulni?

Jelentkezésedet a job@answerminer.com e-mail címen várjuk.

Jelentkezéshez szükséges:
- Fényképes önéletrajz
- Fizetési igény megjelölése
- Referencia

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel