Tulajdonságok

Helység: Kecskemét
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Programozó, Fejlesztő
Cégnév: AXEL Professional Softwares Kft

Nemzetközi piacon jelenlévő data exploration appunk fejlesztéséhez keresünk szoftverfejlesztő kollégát Kecskemétre.

Amit kínálunk:
Nemzetközi piacon lévő szoftver fejlesztését
Stabil, évtizedes múlttal rendelkező vállalati hátteret
Támogatjuk az egyéni és szakmai fejlődést, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
Legmodernebb technológiákkal felszerelt környezetben való munkavégzést
Bevezetést az utóbbi évek legérdekesebb területébe, a data science-be
Inspiráló szakmai légkört, brainstormingokat
Véleményedre nyitott vezetőséget
Fiatal, dinamikus csapatot
Kecskemét belvárosában lévő irodát
Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt
Versenyképes fizetést

Elvárások:
Tapasztalat Javascript, PHP, CSS, HTML, SQL nyelvek területén
Középszintű angol nyelvtudás
Érdekeljen a programozás és a legújabb technológiák
Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:
Ha egyéb programozási nyelveket is ismersz (R, Python)
Frontend Angular, Reactjs, Vuejs, Emberjs, Backbonejs ismerete
Backend PHP7 (Laravel, Symfony), Nodejs (Express, Koa) ismerete
UI/UX Less, Sass, Flexbox, CSS3 animációk ismerete
Infrastrukturális ismeretek Docker, AWS, Linux, Nginx
Felsőfokú végzettség
Ha rendelkezel bemutatható referencia munkákkal

Rólunk:
Vállalatunk, az Axel Professional Softwares Kft. kimagasló dinamikával fejlődő többszörös Magyarbrands díjas cég.
Az ügyviteli szoftvereket használók körében termékcsaládunk az egyik legnépszerűbb.
Legutóbb fejlesztett szoftverünket, az Answerminer-t, nemzetközi vállalatok is használják saját adataik elemzésére és megértésére.

Szeretnél szakmailag fejlődni, új nyelveket és megoldásokat tanulni?

Jelentkezésedet a job@answerminer.com e-mail címen várjuk.

Jelentkezéshez szükséges:
- Fényképes önéletrajz
- Fizetési igény megjelölése
- Referencia (ha van)
Feladás dátuma: október 19. 13:31.

Kapcsolatfelvétel