Rakodógép kezelő (Bácsalmás)

Feladás dátuma:

ápr 18., 15:50

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
OKJ

Cégnév:
TRIGO Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Gépkezelő

A Trigo Kft. Magyarország meghatározó terménykereskedelmi vállalata bácsalmási telephelyére

rakodógép kezelő munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:
- A rábízott munkagép kezelése, állapotának megóvása, karbantartásának szervezése
- Anyagmozgatás, rakodás végzése a felettesei utasításának megfelelően
- Az általa használt erőgépek napi karbantartásának elvégzése
- A rakodógéphez tartozó dokumentációt naprakész vezetése
- A működtetés során a rá vonatkozó tűz-, munka-, környezetvédelmi szabályok betartása
- Egyéb fizikai munkák elvégzése a telephelyen, a telepvezető kéréseinek megfelelően

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Nehézgépkezelői jogosítvány (4511), gépkezelői gyakorlat
- Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatás
- Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, magyar tulajdonú nagyvállalatnál

Munkavégzés helye:
- Bácsalmás

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a e-mail címen, telefonon a -es számon, illetve személyesen a Trigo Kft. bácsalmási telephelyén a telepvezetőnél lehet.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147162834

Jófogás alkamazás QR kód