Soför, Kamionos CE kategoria

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Elvárt végzettség:
nem igényel

Cégnév:
V A Snabb AB

Külföldi munka esetén ország:
Svédország

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Teherszállító, Sofőr

Álláslehetőség tehergépkocsi vezetőknek Svédországban Stockholm környékén.

C+E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező söfőröket keresünk állandó hosszútávú, biztos munkára.

A lakhatásban és a munkába járásban természetesen tudunk segíteni, illetve a vezetési tapasztalat és a nyelvtudás előny de nem feltétel.
Pályakezdők jelentkezését szivesen várjuk !
Amire mindenképp szükséged lesz: érvényes C+E kategóriás jogosítvány, érvényes GKI és sofőrkártya.
A betanulás alatt segítséget kapsz és utána is folyamatos szakmai támogatásban fogsz részesülni.

A munkavégzés svéd cégnél történik, teljes állású, Svédországi bejelentéssel, mindig megbízható és pontos fizetéssel.

A felvétel folyamatos, több sofőr jelentkezésére számítunk!
Januari keszdök elönyben !
A jelentkezéshez és a bérezéssel kapcsolatos további információkért hívd a +46 72 315 7177 telefonszámot vagy esetleg Wachapp .
A megadott szamon magyar nyelvu tajekoztatast adunk !

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 141006940

Kapcsolatfelvétel

Üzleti

Utoljára aktív: 82 napja