Szélvédő javító munkalehetőség teljes munkaidőre/ rész munka időre

Feladás dátuma:

márc 24., 09:56

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Autószerelő , Szervizes

Leírás

Főbb feladatok:
Szélvédőn kőfelverődések, repedések gyors és szakszerű javítása, telephelyünkön és helyszíni kiszállással.
Munkafelvétel, javítási munkák megszervezése és elvégzése, ügyfelek kiszolgálása, tájékoztatása,
számlák kiállítása. Nők jelentkezését is várjuk.

Elvárások
Emberszerető, jó kommunikációs készség.
Önálló munkavégzésre való hajlandóság, talpraesettség, magabiztos fellépés.
B-kategóriás jogosítvány és saját gépjármű.
Megbízhatóság, pontosság elengedhetetlen!

Amit kínálok:
Betanítás, versenyképes kiemelt bérezés-alapbéren felüli magas teljesítmény esetén extra jövedelem, bejelentett munkaviszony, stabil, jó munkakörnyezet, üzemanyag támogatás a bérbe kalkulálva, a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása.

Kérlek, hogy fényképes önéletrajzodat a következő email címre szíveskedj eljuttatni:
(A munkáról érdeklődni lehet az alábbi telefonszámon:
Munkavégzés helye:
6000 Kecskemét Dunaföldvári út 2 (auchan parkoló)
Bér:330e netto

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 63998853