Személy és vagyonőr Protokon Kiskőrös

Bruttó bér:

460 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
Bon-Sec Vagyonvédelmi Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Személy - és vagyonőr

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Feladatok:
Protokon Kft. Kiskőrös Petőfi úti portaszolgálatra keresünk kizárólag érvényes papírokkal rendelkező személy- és vagyonőr munkatársakat. (Érvényes plasztikkártya + tanúsítvány, vagy új OKJ bizonyítvány.)
Telephelyre be- kilépők kontrollálása, regisztrálása, telephely őrzés. Kamerák felügyelete.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Kultúrált, ápolt megjelenés, empátia, jó kommunkációs képesség, türelem, tolerancia, lojalitás. Számítógépes ismeret.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Korábban ilyen területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
Főállásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel, alkalmazotti, teljesen jogtisztán bejelentett munkaviszony. Vezénylés szerinti 24 órás munkarend.
A Munka Törvénykönyve szerint megjáró illetményeket (fizetett ünnep, túlóra, éjszaki pótlék, stb.) illetve útiköltség térítés 30,- Ft vagy bérlet biztosítjuk. Nagycsaládosok előnyben, családi adókedvezmény, személyi adókedvezmény, mind leírhatja az adójából az Önnek járó kedvezményt és ennyivel emelkedik a nettó bére.
Bérfizetés minden hónapban átutalással történik + OTP Szép kártyára 20.000,- Ft cafetéria.

Cégünk:
A Bon-Sec vagyonvédelmi Kft. több mint 16 éve szolgáltat komplex vagyonvédelmi szolgáltatásokat megbízói részére közel 600 fő kizárólag saját munkavállalóval.

Jelentkezéseket a email címre várjuk, részletes fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.

Telefonos érdeklődés a megadott számon kizárólag munkanapokon 08.00-15.00.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148936214

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Godó Mihály

További hirdetései

Üzleti

Utoljára aktív: 58 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!