Tulajdonságok

Helység: Kecskemét
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás
Cégnév: Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft

Vezesd le a hétköznapi feszültséget betontömbökön és pihend ki magad éjszakánként!

Állandó KÉt MŰszakos munkarendbe keresünk szerszámgéptesztelő kollegákat! Ha már unod a monoton munkafolyamatokat, ebben a csapatban a helyed! Oszd be saját munkaidődet és töltsd a hétvégét szeretteiddel!

A feladatok elvégzése önálló munkabeosztással történik:
- a prémium kategóriás szerszámgépek tesztelése (átlagosan napi 2,5 - 3 órában),
- tesztfuratok készítése,
- tesztbeton előállítása csoportosan,
- kis mértékben adminisztráció.

A munkához semmi más nem szükséges, mint: rátermettség, jó fizikum, csapatjátékos személyiség.

Cserébe az alábbiakat kínáljuk:
- Munkaidőtől függően elérhető nettó jövedelem akár 160-170.000 Ft (túlórák nélkül)
- Te oszthatod be a napi munkafolyamataid!
- A hétvégét szeretteiddel töltheted!
- Havonta nettó 20.000 Ft cafeteria
- Garantált havi bónusz, ami nem nullázódik le
- Hónap dolgozója választás pénzjutalommal
- Ajánlási bónusz
- Bejelentett, hosszú távú munkaviszony
- Befogadó, kedves munkakörnyezet

Jelentkezés: 06209560131 vagy C.Katona@trenkwalder.com
Feladás dátuma: június 12. 16:08.

Kapcsolatfelvétel