1 db
Céges Multirégió Baranya, Csongrád, Tolna

Tulajdonságok

Helység: Baja
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: Móczás Autóház Kft

Leírás

A Móczás Autóház Kft bajai telephelyére keres új kollégát.

Amit kínálunk a jelentkezőnek:
- hosszú távú munkalehetőség
- szakmai fejlődési lehetőség
- piacképes bérezés
- céges mobiltelefon
- dinamikus, fiatalos csapat

Amit kérünk a jelentkezőtől:

- ügyfeles telefonok fogadása,
- ajánlatadás,
- számlázás,
- pontos, precíz munkavégzés
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- jó szervező- és problémamegoldó készség
- jó kommunikációs készség
- gépjármű (kgfb és casco) biztosítások teljes körű kötése

Előny, ha a jelentkezőnek szakirányú végzettsége van, vagy van szakmai tapasztalata számlázási és adminisztrátori területen.

Jelentkezni az moczas.nikolett@gmail.com e-mail címen lehet, fényképes
önéletrajzzal, vagy a 06-30/466-3268-as telefonszámon.
Feladás dátuma: július 31. 10:43.

Kapcsolatfelvétel