Tulajdonságok

Multirégió Budapest, Pest
Helység: Kecskemét
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Karbantartó, Szervizes
Cégnév: Sütödetech Kft

Cégünk Olasz sütőipari gépeket forgalmaz és szervizel Magyarország teljes területén. Csapatunk bővítése céljából keresünk 1 fő szerviztechnikus kollégát aki lehetőleg elektromos, műszerész végzettséggel rendelkezik.
Feladatok:
A forgalmazott sütőipari gépek, berendezések telepítése, karbantartása, javítása országosan
Alkatrészbeszerzés
Karbantartási anyag-raktárkészlet felügyelete, optimalizálása
Szervizvezető vezető munkájának segítése
Elvárások:
Elektromos végzettség
Gyakorlatias hozzáállás
Fejlődőképesség
Rugalmasság, proaktivitás
Magas fokú precizitás
Ügyfélközpontú gondolkodásmód
Csapatmunkában való együttműködés
B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal
Előnyt jelent:
Sütőipari gépek telepítésében, üzemeltetésében, karbantartásában szerzett gyakorlat
Amit kínálunk:
Versenyképes fizetési és juttatási rendszer
Előlépési lehetőség
Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Stabil háttér, piacvezető cég
Saját szervizautó, szerszámok mobil telefon
Változatos, belföldi utazással tarkított munkavégzés
Kérjük, szakmai fényképpel ellátott önéletrajzát a sutodetech@sutodetech.hu email címre küldje.
Feladás dátuma: április 25. 18:26.

Kapcsolatfelvétel