(Hirdetés azonosító: 85497743) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 140 400  Ft / hó Bruttó bér: 138 600  Ft / hó Bruttó bér: 140 400  Ft / hó Bruttó bér: 144 000  Ft / hó Bruttó bér: 133 200  Ft / hó Bruttó bér: 180 000  Ft / hó Bruttó bér: 129 600  Ft / hó Bruttó bér: 144 000  Ft / hó Bruttó bér: 127 800  Ft / hó Bruttó bér: 147 600  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Kecskemét
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Recepciós
Cégnév: Békés Pizza Kft

Kecskeméti szolárium szalonba keresünk hosszútávra, fiatal, mosolygós recepciós munkatársat főállásban és mellékállásban is hétvégente.
Rendszerető fiatal hölgyek jelentkezését várjuk, akik jó kommunikációs készséggel, megbízhatósággal, precizitással, jó megjelenéssel rendelkeznek.

Fényképes önéletrajzokat a szolarium2000@gmail.com email címre várjuk.
Feladás dátuma: november 2. 18:06.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel