Tulajdonságok

Helység: Kecskemét
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

Leírás

Vagyonvédelmi cég terültei vezetőt keres teljes állásban.

Főbb feladatok:
Őrzés-védelmi szolgáltatás szervezése, irányítása, ellenőrzése.
Vagyonőrök folyamatos szakmai képzése.
A terület tevékenységét szabályozó utasítások naprakészen tartása
Heti ellenőrzési jelentések, elemzések készítése, nyilvántartások vezetése
Megbízó specifikus őrzés-védelmi stratégia kidolgozása, működtetése
Folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés a megbízók képviselőivel
Új állomány felvétele, szakmai továbbfejlesztése.

Elverások:
Vagyonőri képzettség
Min. 2 év vezetői tapasztalat
Alap számítógépes felhasználói ismeretek haladó szinten
Határozott fellépés, kiváló kommunikációs (szóban és írásban is), illetve döntéshozatali képesség
Kreativitás, nagyfokú önállóság
Ápolt, üzleties megjelenés
B típusú jogosítvány
Feddhetetlen előélet

Ami előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség
Biztonságszervezői képzettség
Idegen nyelvismeret (angol, német, francia)
Rendőrségi munkatapasztalat

Amit kínálunk:
Hosszútávú, stabil munkalehetőség
Önálló, felelősségteljes munkakör
Igényes munkafeltételek, laptop, mobiltelefon
Versenyképes jövedelemcsomag

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal lehet:
giricz.a@rent-or.hu
Feladás dátuma: június 6. 07:46.

Kapcsolatfelvétel