- 95 %

Tulajdonságok

Országos
Helység: Pécs
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Ács
Cégnév: PGC Kft

Építőipari cég zsaluzásban jártas ácsokat, kőműveseket, betanított munkásokat keres, szerkezetépítési munkákhoz. B kat. jogosítvány előnyt jelent.
Elvárásaink:
- Szakmai hozzáértés
- Szorgalom
- Megbízhatóság
Amit biztosítunk: - Hosszútávú biztos munkalehetőség
- Kiemelt bérezés
- Jó, vidám csapatszellem
- Külföldi munkalehetőség

Érd.: P.G.C. Kft.
30/5528-705
Feladás dátuma: november 11. 17:56.

Térkép

Cím: Baranya
Pécs

Kapcsolatfelvétel