Tulajdonságok

Helység: Pécs
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb

Osztrák nemzetközi cég keres másodállásba diákokat, nappali hallgatói jogviszonnyal rendelkezőket.

Amit mi kínálunk:
- Magas fizetés
- Vállalaton belüli folyamatos képzések, oktatások (mind itthon, mind pedig külföldön)
- Előrelépési lehetőség a vállalaton belül, akár hosszútávon is
- Igényes munkahelyi szféra
- Fiatalos hangulatú irodai légkör
- Tanulmányokhoz illeszthető, rugalmas munkarend

Amit mi várunk el:
- Megfelelő kommunikációs készség
- Érettséginek a megléte
- Ápolt megjelenés
- Dolgozni akarás

Egyéb információ:
Friss érettségizők jelentkezését is szívesen befogadjuk.
Munkába állás időpontja: azonnal (4-5 hét betanulási időszak)
Munkavégzés helye: Baranya megye, Pécs

Küld el fényképes Önéletrajzodat a következő e-mail címre, majd 3 munkanapon belül felvesszük veled a kapcsolatot:
kovpet1009@gmail.com
Feladás dátuma: január 24. 11:23.

Térkép

Cím: Baranya
Pécs

Kapcsolatfelvétel