Tulajdonságok

Helység: Pécs
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Mecseki László

Leírás

Baranya megye ingatlanközvetítő

Jó helyen vagyok! Ismerős ez az érzés?

Szereted azt, amit csinálsz? Úgy érzed, fontos a munkád és valami fontosnak vagy a része?
Tudsz annyi pénzt keresni, amennyivel elégedett vagy? Nálunk tervezhető a jövedelem, és átlagon felül tudsz keresni.
Olyan helyen dolgozol, ahol számítasz, ahol szívesen töltöd az idődet?
Olyan helyen dolgozol, ahol tudsz fejlődni és van előrelépési lehetőség?
Ha mindezt már megélted, mindig ezt szeretnéd. Ha még nem élted meg, akkor vágysz rá.
A mi Otthon Centrum irodánk egy ilyen hely, nagy öröm számunkra, hogy kollégáink otthon érzik magukat együtt.
És te jó helyen vagy? Az év minden egyes munkanapján?
Ami a feladatod lesz
Légy nyitott arra, amit tanítunk neked - mi valóban megtanítjuk a szakmát, egyedülálló oktatói csapatunk van
Otthonszakértő leszel, akinek az emberek szívesen hallgatnak a tanácsaira és hagyatkoznak a segítségére
Integrálódj a csapatunkba, és megtudod, milyen egy összetartó közösségben dolgozni
Foglalkozz profin és szeretettel, az ügyfelekkel
Használd az eszedet és éld ki a kreativitásodat

Amiben jónak kell lenned
#SzÁmÍtÓgÉpes Ismeretek #ÉrtÉkesÍtÉs#ÉrettsÉgi BizonyÍtvÁny

nem okoz problémát ismeretlen emberekkel beszélgetni
szorgalom és alázat a tanuláshoz
igény a fejlődésre
pozitív, jókedvű hozzáállás az élethez
nyitottság a csapatmunkára
felhasználói számítógépes ismeret
vannak céljaid
amibe beleveted magad azt teljes odaadással és kitartóan csinálod
szeretsz hasznos és értelmes munkát végezni
Feladás dátuma: május 14. 10:30.

Térkép

Cím: Baranya
Pécs

Kapcsolatfelvétel