Bruttó bér: 600 000 Ft / hó
Helység: Pécs
Kategória: Szállítás / logisztika
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Sofőr
Cégnév: Pannon-Work Pécs

Német nyelvtudással rendelkező buszvezető kollégákat keresünk hosszú távra, Németországba kiemelkedő bérezéssel.

Jelentkezés német önéletrajz csatolásával: jelentkezespecs@pannonwork.hu e-mail címre és pár napon belül telefonon felvesszük minden jelentkezővel a kapcsolatot.
Tárgy mezőbe tüntesse fel a pozíció nevét!

Feladatok
utas szállítás (főként menetrend szerinti közlekedés és részben turistaforgalom)
jegyeladás, menetjegyek, bérletek ellenőrzése
az utasok informálása (tarifák és menetrendi információk)
felelős a gépjármű közlekedés- és üzembiztonságáért, és tisztaságáért
Elvárások
erős középfokú német nyelvtudás elengedhetetlen
érvényes D/De kategóriás jogosítvány
kedves, barátságos fellépés
szolgáltatás-orientált szemléletmód
jelentkezés német nyelvű önéletrajzzal lehetséges
Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)
A cégről

Tradicionális német közlekedési cég, mely egy családi vállalkozásból nőtte ki magát, és több generáció óta üzemeltetik tulajdonosai. Menetrend szerinti járatok, városi közlekedési vonalak üzemeltetése mellett, utazásszervezéssel is foglalkozik. Gépjárműparkjuk 140 modern buszt számlál.

Amit kínálunk

modern buszflotta, a járművek a cég saját műhelyében kerülnek javításra és takarításra
csapatszellem, biztos munkahely és hosszú távú perspektíva egy tradicionális német közlekedési cégnél
kellemes tevékenységi terület, rendszerezett üzemműködés, strukturált, ütemezett munkamenet és időbeosztás
ingyenes szálláslehetőség
kezdő bérezés: bruttó 11,88 euro/óra

Bér megegyezés és szakmai tapasztalattól függően

Nyelvismeret:

Német - Közép
Német - Felső

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel