Tulajdonságok

Megye: Baranya
Kategória: HR / munkaügy
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: HR adminisztrátor

Leírás

szia,

Fiatalokból álló csapatunkba várunk, ha szeretsz emberekkel foglalkozni, ismered a magyar munkajogot, jártas vagy irodai munkában, és érdekel a HR.

Feladataid:
- nyilvántartási és adminisztratív feladatokban együttműködés és folyamatos kapcsolattartás a HR főosztályok munkatársaival
- a gyárigazgató munkájának támogatása információkkal (fluktuáció, elvándorlási ráta, dolgozók felvétele, stb)
- dolgozókkal való kapcsolattartás, problémamegoldás
- munkakörnyezet fejlesztése

Elvárásaink:
- MS Office, főként erős Excel ismeret
- precizitás
- szociális érzékenység
- monotonitás tűrés
- szenzitív adatok kezelésének képessége
- jó kommunikációs készség
- min. középfokú képesítés

Előny: adminisztrációban szerzett tapasztalat, HR területen szerzett tapasztalat, felsőfokú képesítés és angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:
- folyamatos tanulás nemzetközi környezetben
- új nézőpontok
- versenyképes fizetés
- kihívások, ahol bizonyíthatod kreativitásodat
Feladás dátuma: március 21. 17:29.

Kapcsolatfelvétel