Tulajdonságok

Országos
Helység: Palotabozsok
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Építőipari vezető
Cégnév: TW-Team Kft

Épületgépészet terén kvalifikált, jó német nyelvtudású szakembert keresünk hosszú távra (akár nyugdíjig ), magasan kiemelt bérezéssel!

Feladat:
- épületgépészeti projektek koordinálása, ellenőrzése
- folyamatos kapcsolattartás a megbízóval
- kivitelezési munkát folytató kollegák beosztása, irányítása

Elvárások:
- józan életmód
- "B" kategóriás jogosítvány

Jelentkezni az info@tw-team.eu e-mail címre elküldött fényképes szakmai önéletrajzzal, érdeklődni a megadott telefonszámon keresztül lehetséges!

"Örülnénk, ha együtt dolgozhatnánk, jelentkezzen bátran!!"
Feladás dátuma: június 17. 18:08.

Kapcsolatfelvétel