Bruttó bér: 300 000 Ft / hó
Országos
Helység: Pécs
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Állami támogatás kihelyezéséhez megbízható, ambiciózus vezetőket és munkatársakat keresünk, az egész országban.

Gyors, magas jövedelmi lehetőség.
300.000.- Ft, már az első hónap teljesítése után.
Vezetőknél, motivált munkatársaknál a havi fix kereset jóval több is lehet.

Megbízható, piacvezető cég.
Legyen Ön is a legdinamikusabban fejlődő cég meghatározó munkatársa!
Most valóban jókor lehet, jó helyen.

Nincs nyomásgyakorlás, viszont jó a légkör, jó a csapat.
Alapfeltétel: érettségi bizonyítvány.
Nem "házalós" munka. Nem ciki, sőt nagyon is hálás, sok pozitív visszajelzéssel...
Lehet kulturáltan, intelligensen, erőltetés nélkül és szépen dolgozni vele.
Bárki számára könnyen elsajátítható az értékesítési technika. Egyszerű termék, ütős érvekkel.
Kötetlen munkaidővel, más munka mellett és akár otthonról is végezhető. Fő tevékenységként egy hosszú távú biztonságot adhat meg.

Pénzügyi tapasztalat és a szerteágazó kapcsolati tőke előnyt jelent.

Önéletrajzot az alábbi címre várom: schjanos@gmail.com
Schmidt János
Értékesítési vezető
30-7373449

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel