Tulajdonságok

Helység: Pécs
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Work Force Kft

Kiválóan átlátod és összefogod az egyes folyamatokat? Mit szólnál ahhoz, ha mindezért pénzt is kapnál, ráadásul rugalmas munkaidőben dolgozhatnál? Multinacionális cégcsoport hazai leányvállalatának termelési osztályára keresünk
Folyamatirányító pozícióba munkatársat!

Amivel értékeljük munkádat:
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes jövedelem és cafeteria
- Magasan kvalifikált és segítőkész kollégák
- Rugalmas munkaidő, kedvező munkahelyi étkeztetés
- Céges telefon
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amiben számítunk a tehetségedre:
- Termelési mutatók elemzése, statisztika alapú folyamatfejlesztés
- Termelési folyamat és az abban részt vevő dolgozók fejlesztése
- Adatelemzés a különböző trendek/ teljesítmények felismerése érdekében
- Közreműködés az innovációkban
- A termelési folyamat fejlesztésének támogatása
- Szoros együttműködés a termelési- és társosztályokkal

Ezeknek már birtokában vagy:
- Csapatjátékos beállítottság
- Általános munkavédelmi eljárások és szabályok ismerete
- Pontosság, precizitás
- Motiváltság, rugalmasság
- Erős numerikus készség, logikus gondolkodás
- Kiváló kommunikációs és befolyásolási készségek
- Alapfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- MS Office programok magabiztos (felhasználói szintű) használata
- Minimum középfokú végzettség
- Felsőfokú és/vagy mérnöki végzettség előnyt jelent

Munkavégzés helye: Baranya megye

Kérjük küldd el fényképes önéletrajzodat e-mailben ide: toborzas@work-force.hu
Vagy érdeklődj az alábbi telefonszámon: 06 20 251 3353

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015, Adatkezelési nyilvántartási szám: Naih-72575/2014
Feladás dátuma: június 18. 10:55.

Térkép

Cím: Baranya
Pécs
Hirdetés azonosító: 93095679

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE