Jelzőlámpa karbantartó szakmunkás (Pécs)

Feladás dátuma:

ápr 15., 21:01

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Magyar Közút Nonprofit Zrt.

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Villanyszerelő

A Magyar Közút Nonprofit Zrt., dolgozói létszáma és gazdasági mutatói alapján egyike az ország első tíz állami vállalatának. Ha bennfentesként akarod szelni a hazai közutakat és szívesen dolgoznál egy biztonságos, családbarát, innovációra nyitott, nagymúltú cégnél, tudj meg többet álláshirdetésünkből. Egy csapatként azon dolgozunk, hogy a közúti közlekedésben résztvevők utazási élményét jobbá tegyük. 5700-an már a Közutat választották, legyél te a következő! #legyelteiskozutas

Feladatok
- A jelzőlámpa karbantartással kapcsolatos feladatok elvégezése, meghibásodás esetén gondoskodik a javításról, az alkatrészek selejtezéséről, pótlásáról.
- A szükséges javításokat önállóan elvégzi a gépek és berendezések üzemképességének biztosítása érdekében.
- A minőségi munkavégzés érdekében betartja és betartatja a technológiai fegyelmet.
- Felelős a munkavégzéséhez szükséges gépek gazdaságos és költséghatékony üzemeltetéséért.
- Eszközöket vételez és használ a feladat ellátásához, anyagmozgatási feladatokat lát el.
- Betartja és betartatja a munkavégzéshez kapcsolódó biztonsági előírásokat a személyi és vagyonvédelem céljából.
- Az előírt és rendelkezésére bocsátott munka- és védőeszközöket, felszereléseket stb. köteles rendeltetésüknek megfelelően használni, szakszerű tisztításukról és előírt napi karbantartásról gondoskodni.
- A munkavállaló köteles a munkakörével kapcsolatos szakmai és munkavédelmi ismereteket elsajátítani (az előírt munkavédelmi oktatásokon részt venni) és azokat munkája során alkalmazni.

Elvárások
- "B" kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk
- Biztos jövedelem, stabil háttér
- Munkaruha és védőeszköz biztosítása
- Családbarát munkahely
- Alkalmazotti jogviszony
- Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 7628 Pécs

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147095335

Online jelentkezés

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
MelonJobs

Melon HR Technology Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód