Karbantartó (gépész) lehetőség Pécsett

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Private Powder Products Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Karbantartó, Szervizes

Nyitott vagy a fejlődésre? Jó problémamegoldó- készséggel rendelkezel, és önállóan is szeretsz dolgozni? Nem jelent problémát a 2 műszakos munkarend és van releváns végzettséged és tapasztalatod?
Akkor nálunk a helyed!
Kik vagyunk mi?

A PPP Private Powder Products Kft. egy rendkívül dinamikusan fejlődő, innovatív, immár 80 fős pécsi vállalat, ahol modern környezetben, modern technológiával, nemzetközi háttérrel, elsősorban meleg- és hidegitalporok, valamint más poralapú élelmiszerek bérgyártásával foglalkozunk, legfőképp export piacokra termelünk. Tele vagyunk célokkal, tervekkel, hogy ügyfeleink elégedettségét még tovább növeljük és a lehető legmagasabb minőségben szolgáljuk ki.

Milyen feladataid lesznek?
- Élelmiszeripari gépek megelőző karbantartása (TMK);
- A gyártóberendezések és kiegészítő berendezések meghibásodása esetén a hibák okainak feltárása és elhárítása;
- Gépek megfelelő gyártási paramétereinek beállítása;
- Különböző berendezések, gyártósorok telepítésében és beüzemelésében való részvétel.
Amit kérünk Tőled:
- általános gépészeti és/vagy mechatronikai végzettséget;
- minimum 4-5 év gyártási területen szerzett gépszerelői/karbantartói tapasztalatot;
- 2 műszakos munkarend vállalását heti váltásban (6:00-14:30 és 13:30-22:00 között, cserébe viszont a hétvégéid szabadon maradnak!)

Amit kínálunk:
- Cafeteria juttatást (évi nettó 216.000 Ft);
- Támogatjuk a munkába járásod;
- Biztonságot és stabilitást: fizetésed garantáltan megkapod minden hónap 10-éig;
- Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú munkalehetőséget;
- Munkahelyi kávét, teát;
- Csapatépítő programokat;
- br. 400.000- 500.000 Ft- os alapbért képzettség és tapasztalat függvényében;

Jelentkezz, ha magadra ismertél!
Önéletrajzod a e-mail címre várjuk. Ezt követően mindenképp fel fogjuk venni Veled a kapcsolatot!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145231349

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
PPP Kft.

PPP Private Powder Products Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód