Tulajdonságok

Országos
Helység: Pécs
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat

Ulm környéki partnercégünkhöz keresünk lakatos, hegesztő szakembert.

Munkavégzés helye: Ulm környéke, Németország

Feladatok:

- Kisebb karbantartás a cégcsoport üzemeiben
- Co-val Heftelés, szakrajz alapján kisebb összeállítási munka
- Céges autóval kell Ulm környékén kiszállni

Elvárások:

- Fémipari végzettség
- Kisebb összeállításban szerzett tapasztalat
- Rendezett életmód
- Alapszintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Nettó 1800-2000 Euro/hó fizetés
- Ingyenes szállás
- Céges autó a munka során
- Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehet:

kulfold@hr-group.hu

+36 72 212 368
Feladás dátuma: október 19. 19:37.

Mai hitelajánlat(x)

Térkép

Cím: Baranya
Pécs

Kapcsolatfelvétel