Tulajdonságok

Helység: Mohács
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Gondnok

Magyar tulajdonú piacvezető Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó cég megbízásából keressük leendő kollégánkat mohácsi bevásárló központ gondnoki teendőinek ellátására, azonnali belépéssel.

Munkaidő heti 40 óra.

Bérezés, nettó 180 000.-Ft.

Feladatok:
műszaki rendszerek felügyelete, k
ülső vállalkozók munkájának felügyelete,
közös területek tisztán tartása,
parkosított területek gondozása (fűnyírás, sövény nyírás, stb.). bérlőkkel való kapcsolattartás,
önálló munkavégzés.

Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség előnyt jelent.

bejelentett, hosszú távú állás
fizetett szabadság
pontos elszámolás és kifizetés.

Jelentkezés: kizárólag a muszakimunka@ttti.hu email címre küldött fényképes önéletrajzzal, "Mohács" megjelöléssel.
Feladás dátuma: március 21. 16:59.

Térkép

Cím: Baranya
Mohács

Kapcsolatfelvétel