Teherautó sofőr állás Ulmban, Németországban

Bruttó bér:

1 200 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 5., 12:05

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Külföldi munka esetén ország:
Németország

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Teherszállító, Sofőr

Leírás

Teherautó sofőr állás Németország, Ulm !

Németországi cég Ulmi székhellyel teherautósofőröket keres raklapos áruterítéshez,
Mercedes Atego vagy MAN, 12 tonnás, emelőhátfalas teherautóra.

Kezdés azonnal lehetséges!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését küldje el fényképes önéletrajzát és jelentkezését!

Amit elvárunk:
> C, CE kategóriás jogosítvány,
> Min. 1-2 év vezetési tapasztalat,
> Gépjárművezetői képesítési igazolvány (GKI C/95),
> Digitális sofőrkártya,
> Fizikai terhelhetőség, motiváció, csapatmunka,
> ADR vizsga előny,
> Erkölcsi bizonyítvány előny,
> Német nyelvtudás előny.

Amit kínálunk:
> Bejelentett főállású munkaviszony német cégnél,
> Németországi beteg- és nyugdíjbiztosítás,
> Igény esetén szállást biztosítunk,
> Integrációs, szociális és lakáskeresési támogatás,
> Biztos munkahely hosszútávra,
> Versenyképes fizetés Nettó : 1.950-2.550,
> Különböző juttatások,

Jelentkezéshez a e-Mail címre kérem küldje be a következőket:

> Szakmai önéletrajz magyar vagy német nyelven.
> ha németnyelvű, akkor NE Google fordítóval!
> Igazolásokat, Igazolványok, Ajánlólevél ( Arbeitszeugnisse ), ha van!

vagy hívjon 09:00 - 19:00 között az alábbi telefonszámok valamelyikén:

+49 179 1203638

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 142377751

Jófogás alkamazás QR kód