1 db
Céges Multirégió Somogy, Tolna

Tulajdonságok

Helység: Mágocs
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Cabero Cégcsoport

A Cabero cégcsoport ipari hőcserélők gyártásával ,fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó, ambiciózus, gyorsan növekvő, két magyarországi telephellyel működő társaság azonnali belépéssel keres - termelésvezető, termeléstervező kollégát. Elvárások: német és/vagy angol nyelv tárgyalószintű használata, számítógépes ismeret, önálló munkavégzés, nagy teherbírás. előny: hasonló területen szerezett tapasztalat(min. 25 fő irányítása). Amit kínálunk kiemelt, versenyképes jövedelem(400-600 e Ft között), felelősségteljes munkavégzés . - Jelentkezni: csimpolyas.zsolt@cabero-hx.eu címen fényképes önéletrajzzal.
Feladás dátuma: augusztus 18. 19:44.

Térkép

Cím: Baranya
Mágocs

Kapcsolatfelvétel