(Hirdetés azonosító: 77691267) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 170 090  Ft / hó Bruttó bér: 177 080  Ft / hó Bruttó bér: 163 100  Ft / hó Bruttó bér: 193 390  Ft / hó Bruttó bér: 170 090  Ft / hó Bruttó bér: 195 720  Ft / hó Bruttó bér: 233 082  Ft / hó Bruttó bér: 177 080  Ft / hó Bruttó bér: 172 420  Ft / hó Bruttó bér: 163 100  Ft / hó

Tulajdonságok

Megye: Baranya
Kategória: Környezet / mezőgazdaság
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Mezőgazdasági munkás
Cégnév: Villányi Szársomlyó Mg. Kft

A Villányi Szársomlyó Mg. Kft. stabil magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező mezőgazdasági vállalat, amely szántóföldi növénytermesztéssel, állattenyésztéssel és szőlészettel foglalkozik. Vállalatunk Mezőgazdasági Erőgépkezelő munkatársat és telepi munkást keres szántóföldi növénytermesztési ágazatába.
Elvárások:
Középfokú végzettség
Traktor vezetésére alkalmas jogosítvány
Önálló, precíz munkavégzés
Igényesség Önmagára és a környezetére
Előnyt jelent:
37 KW teljesítmény feletti erőgépkezelői jogosítvány
II. forg kat. növényvédőszer felhasználására jogosítvány (zöld könyv)
Hasonló munkakör betöltése
John Deere rendszerek ismerete
C, D kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
Versenyképes kezdő fizetés (nettó 155.000 Ft), amely a próbaidő végével emelkedik
Hosszútávú munkalehetőség
Fiatalos csapat
Prémium
További felvilágisítást Verle László ad a +36204008837 telefonszámon. Várjuk a verle.laszlo@villgroup.hu e-mail címre megküldött fényképes önéletrajzát.
Feladás dátuma: szeptember 13. 09:53.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel