(Hirdetés azonosító: 83204751) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 980 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Pécs
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Villanyszerelő
Cégnév: Work-Invest Kft

A Work-Invest Kft. egy svájci-magyar személyzeti szolgáltató cég, amely kimondottan gépgyártás, ipari automatizálás, kapcsolószekrény-gyártás és épületvillamosság szerelési munkákra szakosodott. Az általunk kínált állások Svájcban és Németországban találhatóak, amelyekre folyamatosan várjuk tapasztalt és pályakezdő szakemberek jelentkezését!

Egész évben tartó munkára keresünk villamos végzettséggel és német nyelvtudással rendelkező kapcsolószekrény szerelő munkatársakat, akár 2 fős csoportokban is. Munkábalépés azonnal vagy megegyezés szerint lehetséges. Munkavégzés helyei: Kempten, Deggendorf, Passau.

Feladatok:
- Kapcsolószekrények összeszerelése kapcsolási rajzok alapján
- Kábelcsatornák rögzítése
- Kábelek és vezetékek behúzása
- Biztosítékok, relék és vezérlők bekötése
- Kapcsolószekrények telepítése és beüzemelése

Feltételek:
- Legalább erős alapszintű német nyelvtudás (A2)
- Villamos végzettség
- Kapcsolási rajzok alapos ismerete
- Önálló és precíz munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű a munkába járáshoz

Amit kínálunk:
- Német nyelvű pályázati anyagok összeállítása
- Németországban bejelentett, egész éves munkaviszony
- Egyágyas szobák főzési lehetőséggel és internet hozzáféréssel
- Bérezés nettó 2400 2500 Euró/hó + túlóra
- Jó munkavégzés esetén határozatlan munkaszerződés a német gyártó céggel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
- Fényképes szakmai önéletrajz
- Szakmai bizonyítvány másolata

Jelentkezési dokumentumait a következő e-mail címre várjuk: loffler@workinvest.eu

Telefonos elérhetőségeink:
Munkanapokon 09:00 és 18:00 óra között készséggel állunk rendelkezésére a következő telefonszámok egyikén: +49 8331 7569616 vagy +36 30 2379385.
Feladás dátuma: január 24. 11:39.

Térkép

Cím: Baranya
Pécs

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel