(Hirdetésazonosító: 80886907) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 121 600  Ft Bruttó bér: 160 000  Ft Bruttó bér: 128 000  Ft Bruttó bér: 126 400  Ft Bruttó bér: 112 000  Ft Bruttó bér: 115 200  Ft Bruttó bér: 120 000  Ft Bruttó bér: 129 600  Ft Bruttó bér: 113 600  Ft Bruttó bér: 115 200  Ft
Céges

Tulajdonságok

Helység: Orosháza
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Diszpécser
Cégnév: Gastrosa

Leírás

A La Rosa pizzéria és étterem Fiatalos, lendületes csapatba önállóan is hatékonyan dolgozni tudó DiszpÉcsert keresünk azonnali kezdéssel.
Elvárásaink:
- jó kommunikációs készség
- ügyfélközpontú gondolkodásmód
- jelentkezés és további információ KizÁrÓlag az alábbi telefonszámokon:
+36 20 413 8299 vagy a +36 20 433 7794
Jelentkezz bátran!
Feladás dátuma: június 21. 14:34.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.