Tulajdonságok

Helység: Orosháza
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat

Szeretne a szakmájában elhelyezkdeni? Van hegesztő végzettsége és tapasztalata? Hosszú távon gondolkodik? Mi segítünk Önnek! A következő pozícióba keresünk a munkavállalókat:

Hegesztő

A leendő munkatárs feladatai:

Mezőgazdasági alkatrészek hegesztése
A hegesztett egységek készítése az előírásoknak megfelelő minőségben, időben és darabszámban

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

Minimum 8. általános
Hegesztői szakvégzettség

Amit kínálunk:

Korrekt bérezés
Cafeteria
Műszakbusz vagy útiköltség támogatás
Hosszútávú munkalehetőség

Egyéb:
* Munkavégzés helye: Orosháza
* Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a munka320256@hrszoftver.hu e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20 2160043-as telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014
Feladás dátuma: január 1. 20:49.

Kapcsolatfelvétel