Tulajdonságok

Helység: Orosháza
Kategória: Pénzügy / számvitel
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Könyvelő
Cégnév: Kontfident Kft

Békéscsabai - könyvvizsgálattal és könyveléssel foglalkozó belvárosi irodába keresünk új munkavállalót, aki pályakezdő is lehet!
Elvárások:
o Első sorban mérlegképes könyvelői végzettség, vagy felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség
o RLB könyvelői program használata előnyt jelent
o Közép szintű MS Office felhasználói ismeretek (Excel, Word)
o Nagyfokú önállóság
o Pályakezdők jelentkezését is várjuk, de 1-2 év szakmai tapasztalat előny jelent
o Magyar számviteli, könyvelési és adózási ismeretek
o B jogosítvány (ha van)
o Megbízható, precíz munkavégzés, felelősségtudat
o Kiváló kommunikációs készség
o Ügyfélorientált gondolkodásmód

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését fényképes önéletrajzát, a motivációs levelét és a korábbi referenciáit (amennyiben van) 2018.04.30-éig az ilona@kontfident.hu e-mail címre várjuk.
Feladás dátuma: április 17. 14:30.

Kapcsolatfelvétel