(Hirdetés azonosító: 70062297) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 539 000  Ft / hó Bruttó bér: 518 000  Ft / hó Bruttó bér: 574 000  Ft / hó Bruttó bér: 539 000  Ft / hó Bruttó bér: 518 000  Ft / hó Bruttó bér: 560 000  Ft / hó Bruttó bér: 525 000  Ft / hó Bruttó bér: 700 000  Ft / hó Bruttó bér: 574 000  Ft / hó Bruttó bér: 574 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Orosháza
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető

Cégün bővitéséhez munkaerőt keresün azonnali kezdéssel. Németországban, /Baden Würtenber/ Rastatti telephellyel áruterítő gk vezetőket keresünk nyerges szerelvényre, Lidl teritésre..Munka ido elosztas heti viszonylatban 5nap-6 nap. Albérletet biztosítunk amit a dolgozók fizetnek. Német bejelentés Német bérezés,napi tíz óra munkaidő. Kezdő bér adó kategóriától függően 2100-2300 Eur. Alap német nyelvtudás elegendő de nem szükséges.
Nem vagyok munkaközvetitő,én magam is a cég alkalmazottja vagyok.
Családias hangulat,1 főnök aki ugyan ugy dolgozik mint mi. Bövebb info: +49 179 74 73 810 vagy +49 151 63287161 tel szamon.
Feladás dátuma: október 19. 18:46.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel